به گزارش سفیرفیلم، این موسسه در آستانه فرارسیدن نوروز 93 با همکاری برخی موسسات مستندساز و گروه های جهادی از بسته ای حاوی 4 مستند جدید رونمایی کرد. این محصول که «ولی نعمتان» نام دارد مجموعه ای است از چهار مستند متفاوت از اردوهای جهادی که با نگاهی نو و هنرمندانه ساخته شده است.

«دلبندان»، «کمی نزدیک تر»، «اینجا چراغی روشن است» و «نامه های زمین» 4 مستندی است که با همکاری موسسات سفیرفیلم، دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، نجوای زلال هنر، خانه مستند انقلاب اسلامی، روشن مدیا و گروه های جهادی رضوان، مهر کوثر، محبین الائمه و فارغ التحصیلان دانشگاه هنر تهران تولید شده است. «ولی نعمتان» تأکیدی دوچندان دارد بر محرومان و مستضعفان که به گفته امام خمینی (ره) همانا ایشان «ولی نعمتان» این کشور و مردم هستند.

Untitled-2

متقاضیان از فعالان فرهنگی و نهادهای مردمی می توانند به منظور سفارش عمده این بسته برای کاروان های اردوهای جهادی و … از طریق فرم مربوطه ثبت سفارش نمایند. ضمنا قیمت هر محصول 7000 تومان است که برای گروه های جهادی با تخفیف ویژه عرضه می گردد.

«ولی نعمتان» تنها بصورت عمده و با حداقل تعداد ۳۰ بسته به فروش می رسد.

newproject3

پس از پرداخت هزینه توسط متقاضیان، بسته در موعد مقرر به آدرس پستی مندرج در فرم ارسال خواهد کرد. لذا درج صحیح آدرس و کدپستی الزامی می باشد. درصورت بروز مشکل با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۸۹۷۶۱۱ – ۰۲۱۸۸۸۹۷۶۸۰ تماس حاصل نمائید.

این محصول شامل دو DVD با چهار مستند در موضوع اردوهای جهادی است.

مستند دلبندان:

1

«دلبندان» نام مستندی موزیکال به کارگردانی حسین حق پناه است. فیلم، سعی دارد تا در چهارده اپیزود ۳ دقیقه‌ای دریچه‌‌ای دیگر از اردو‌های جهادی را به تصویر بکشد. حق پناه این مستند را در جریان اردوی موسسه جهادی رضوان در نوروز سال ۹۱ در منطقه‌ی نهبندان از توابع استان خراسان جنوبی ساخته است.

مستند کمی نزدیک تر:

8

«کمی نزدیک تر» مستندی نیمه بلند به کارگردانی علی شیرزادیان و علی شفیعی است که به همت گروه روشن مدیا و در قالب طرح مستندسازی حمایتی سفیرفیلم ساخته شده است. فیلم، در اثنای اردوی جهادی گروه مهر کوثر در سال 92 در همدان، نمایش معنویت توأم با خنده و شوخی و اهمیت بالای کار فرهنگی نسبت به عملیات عمرانی را هدف قرار داده است.

مستند اینجا چراغی روشن است:

55

«اینجا چراغی روشن است» مستندی به کارگردانی تورج کلانتری و کاری از موسسه نجوای زلال هنر است. فیلم برداشتی متفاوت از اردوی جهادی محبین الائمه در کهنوج کرمان (نوروز ۱۳۹۲) می باشد.

مستند نامه های زمین:

Untitled-1

مستند «نامه های زمین» ساخته وحید امیرخانی و تهیه شده در خانه مستند انقلاب اسلامی است. فیلم، برداشتی متفاوت از اردوی جهادی فارغ التحصیلان دانشگاه هنر تهران و دبیرستان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری در منطقه سپیدار استان کهکیلویه و بویر احمد (تابستان ۱۳۸۵) است.

توجه نمائید به منظور ثبت سفارش خرید محصول «ولی نعمتان» می بایست فرم مربوطه را پر نمائید. ضمنا این محصول را می توانید از «دفتر هسته توانمندسازی حرکتهای جهادی» واقع در قرارگاه شهید باقری سازمان بسیج دانشجویی تهیه نمایید.