امیرزاده با اشاره به حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از دانشجویان و طلاب برای خرید کتاب گفت: امسال میزان اعتبار بن‌های کتاب افزایش 20 درصدی داشته است  و دانشجویان و طلاب می‌توانند با پرداخت 30 هزار تومان بن‌های اعتباری 60 هزار تومانی دریافت کنند.

وی افزود: شرایط ثبت‌نام و ضوابط دریافت بن‌ کتاب نیز بر روی وب‌سایت بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قرار دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب این اطلاعات به سایت ذکر شده مراجعه کنند.

مشاور علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی درباره ارائه بن‌های کتاب به دیگر مصرف‌کنندگان کتاب گفت: در اواخر سال گذشته فراخوان درخواست بن اعتباری کتاب و شرایط آن برای مراکز دانشگاهی، نهادها، حوزه علمیه، مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی، مراکز علمی و فرهنگی، موسسات فرهنگی و هنری، ارگان‌ها و سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و ادارات کل فرهنگ‌وارشاد اسلامی استان‌ها، کانون‌های فرهنگی‌وهنری مساجد، پایگاه‌های مقاومت بسیج و بسیاری از نهادها و مراکز اعلام شده است و در آینده نزدیک درباره آن اطلاع رسانی خواهد شد.

بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 10 تا 20 اردیبهشت 1393 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم