سایت عشق پاک، با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی و استحکام بنیان‌های خانواده رونمایی شد. این سایت که در آدرس http://eshghepak.com قابل دسترسی است از سوی سازمان فرهنگی هنری بشارت راه‌اندازی شده است

سازمان فرهنگی هنری بشارت با هدف ایجاد تحول در عرصه فعالیت‌های فرهنگی و به عنوان یک اتاق فکر فعال در حوزه فرهنگ تأسیس گردیده است. این سازمان از ابتدای تأسیس تا کنون فعالیت‌های متعددی انجام داده است که برخی در قالب نمایشگاه‌ها و جشنواره‌ها و برخی دیگر در چارچوب نقشه راه کار فرهنگی تجلی یافته‌اند. معاونت جشنواره‌ها و همایش‌های سازمان به عنوان یکی از ارکان اصلی مجموعه در زمینه‌های مختلفی نقش آفرینی کرده است. سایت حاضر که افتحار میزبانی شما عزیزان را دارد در نتیجه برنامه‌ریزی‌های این معاونت تأسیس گردیده است.

سایت عشق پاک در پی اجرای جشنواره‌ای موفق با همین نام و در سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) ایجاد گردید تا ضمن حفظ ارتباط مؤثر و کارامد با مخاطبان جشنواره، به ارائه محتوای مفید در حوزه خانواده و مسائل خانوادگی بپردازد. شما دوستان عزیز می‌توانید با رجوع به بخش‌های مختلف این وب‌سایت، از محتوای فراهم شده توسط تیم محتوایی سازمان بهره‌مند گردید. امیدواریم دست در دست شما و همراه با هم بتوانیم گام‌های مؤثری در ارتقای سطح فرهنگ جامعه برداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم