Print Friendly

اینفوگرافیک منابع مستند «من روحانی هستم» منتشر شد+دانلود متن مستند

nf00357278-2

مؤسسه تولیدکننده مستند «من روحانی هستم» به خبرسازی های جریانات نزدیک به دولت و اصلاح طلبان مبنی بر کذب بودن این مستند واکنش نشان داد.

پس از انتشار خبری مبنی بر واکنش دفتر رئیس جمهور به مستند «من روحانی هستم» و دروغ خواندن بخشی از این مستند و هجمه رسانه های اصلاح طلبان در این باره «گروه چند رسانه ای شفق» به این اظهارات واکنش نشان داد.

در اطلاعیه این مرکز آمده است:

با توجه به اظهارات برخی از رسانه ها مبنی بر ناصحیح بودن مستندات فیلم «من روحانی هستم» گروه چند رسانه ای شفق تصمیم بر آن گرفت تا با انتشار منابع خود مستنداتی که فیلم بر پایه آن ساخته شده است را در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

این عمل که خارج از عرف مستندسازی است به دلیل هجمه‌های با دلایل معلوم بعضی رسانه ها است که بدون اطلاع از محتوای فیلم متاسفانه یک خط خبری را علیه این اثر در پیش گرفته اند.

سیاست شفق در کل فیلم استفاده از منابع نزدیک به دکتر حسن روحانی بود. برای مثال در ماجرای مک فارلین علیرغم روایت کاملا متفاوت آمریکایی ها که نقش پررنگی را در مذاکرات برای دکتر روحانی بیان کرده اند، کتاب خاطرات آقای هاشمی رفسنجانی مبنا و در موضوع هسته ای نیز اظهارات آقایان ظریف و موسویان مبنای اصلی کار قرار گرفت.

امید است که با ارائه این مستندات منتقدین از محتوای فیلم و آنچه روایت می کند، آگاهی یابند.

nf00357278-2

nf00357278-3

کارگردان مستند «من روحانی هستم» نیز در واکنش به کذب خواندن بخشی از این مستند گفت: «منابع اصلی این مستند، کتاب خاطرات آقایان روحانی و هاشمی رفسنجانی است.»

لینک فروش اینترنتی نسخه کامل این مستند یک ساعته را هم این‌جا می توانید ببینید.

تعداد بازدید:671
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*