به گزارش سفیرفیلم، روابط عمومی این موسسه ضمن تکذیب هرگونه تخریب علیه هاشمی در مستند مصاف، اعلام می کند این مستند تنها به نقد منصفانه دولت سازندگی و اصلاحات می پردازد.

قدرت الله علیخانی مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت و به نقل از آقای هاشمی از آماده به پخش بودن یک سی دی تخریبی علیه او خبر داد. خلاصه ی خبر در ادامه متن آمده است.

قدرت الله علیخانی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه از چند سال پیش تخریب علیه شخصیت های موثر نظام مانند آقای هاشمی یا ناطق نوری آغاز شد و این مساله همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: برخی رسانه های معلوم الحال که نه فروش دارند و نه منابع مالی آنها مشخص است و بعضا به رایگان در تیراژ بالا پخش می شوند، بدترین حملات و هجمه ها را به آقای هاشمی کرده اند که خود آقای هاشمی گفته اند رهبر انقلاب بعضا در مورد هجمه ها و تخریب ها علیه ایشان تذکرات لازم را داده اند.

علیخانی با اشاره به اینکه «هر کسی که در جایگاه آقای هاشمی بود و به اندازه ای که ایشان تخریب شده بود، مورد هجمه قرار می گرفت قطعا از صحنه سیاست محو می شد» افزود: جایگاه و شخصیت آقای هاشمی در نظام و کشور و جامعه باعث شده است تا اعتبار ایشان نه تنها کاهش نیابد بلکه افزایش پیدا کند و این هجمه ها موجب شده است تا وی به عنوان چهره ای مظلوم و مورد هجوم عده ای بی منطق و بی اخلاق شناخته شوند.

مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: اخیرا آقای هاشمی گفتند یک CD تخریبی علیه شان ساخته شده و آماده پخش کرده اند در حالی که همگان می دانند این تخریب ها در کشور نتیجه عکس می دهد. چرا که مردم هوشیارند و اگر ببینند کسی مظلوم واقع شده است جواب متفاوتی می دهند.