Print Friendly
حواشی مستند «من روحانی هستم»

موضع رئیس مجلس در قبال مستند «من روحانی هستم» عجولانه بود

IMG_4594

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه نقد را نوعی تمرین دموکراسی دانسته و موضع رئیس مجلس شورای اسلامی را در قبال مستند من روحانی هستم عجولانه عنوان کرد.

مهندس علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی موضع رئیس مجلس شورای اسلامی را در قبال مستند «من روحانی هستم» عجولانه دانسته و بر بالا بردن روحیه نقد پذیری در جامعه تاکید کرد.

خسروی بالا بردن روحیه نقد پذیری را نوعی تمرین دموکراسی عنوان کرد که این تمرین دموکراسی سبب تربیت افراد جدید و شکل گیری ذهن ها و ایده های جدید در بخش ها مختلف می شود.

نماینده مردم سمنان نقد را سبب شناساندن ظرفیت های هر شخص دانسته و گفت: بیان هر نقدی نباید موجب ناراحتی و موضع گیری شود فرد با پذیرفتن مسئولیت،اجازه نقد و انتقاد به زوایای مختلف کاری خود را به دیگران می دهد.

به گفته وی بیان زوایای مختلف زندگی مسئولین با استفاده از مستندات به دور از هرگونه اشکال بوده و افراد مورد نقد نیز می توانند با استفاده از مستندات جوابیه بسازند. باید تمرین دموکراسی کرده و همین تمرین دموکراسی باعث تربیت افراد جدید شده و ذهن ها و ایده های جدید در بخش ها مختلف ایجاد شود.

منبع: پایگاه خبری تحلیلی مرآت

تعداد بازدید:419
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*