به گزارش سفیرفیلم، پس از سخنان اخیر دکتر حسن روحانی در افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران مبنی بر ممنوعیت انتقاد بی شناسنامه، شناسنامه آثار سفیرفیلم به منظور معرفی سابقه فرهنگی- رسانه ای این موسسه در تولید آثار متنوع در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی به مرور منتشر می شود.

Shenasnameh-SafirFilm

شناسنامه سفیرفیلم- چهارگانه ولی نعمتانUntitled-21-126x176

این محصول، بسته ویژه پیشنهادی مستندسازان برای نوروز 93 بوده که برای گروه های جهادی و مخاطبان علاقمند به اینگونه آثار عرضه گردید.

«ولی نعمتان» مجموعه ای است از چهار مستند متفاوت که با نگاهی نو و هنرمندانه به موضوع اردوهای جهادی می پردازد.

«دلبندان»، «کمی نزدیک تر»، «اینجا چراغی روشن است» و «نامه های زمین» ۴ مستندی است که با همکاری موسسات سفیرفیلم، دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی، نجوای زلال هنر، خانه مستند انقلاب اسلامی، روشن مدیا و گروه های جهادی رضوان، مهر کوثر، محبین الائمه و فارغ التحصیلان دانشگاه هنر تهران تولید شده است.

«ولی نعمتان» تأکیدی دوچندان دارد بر محرومان و مستضعفان که به گفته امام خمینی (ره) همانا ایشان «ولی نعمتان» این کشور و مردم هستند.

اخبار، مصاحبه ها و مقالات پیرامون مستند را می توانید از اینجا بخوانید. همچنین برای خرید عمده این مستند به لینک زیر مراجعه کنید.

تیزر مستند «کمی نزدیکتر» یکی از 4 مستند بسته «ولی نعمتان»:
[fvplayer src=’http://safirfilm.ir/wp-content/uploads/2014/03/Tizer-KamiNazdiktar2.flv’ splash=’http://safirfilm.ir/wp-content/uploads/2014/03/KAMI-NAZDIKTAR1.jpg’]

تیزر مستند «دلبندان» یکی از 4 مستند بسته «ولی نعمتان»:
[fvplayer src=’http://safirfilm.ir/wp-content/uploads/2014/03/Tizer-Delbandan.flv’ splash=’http://safirfilm.ir/wp-content/uploads/2014/03/delbandan1.jpg’]