Print Friendly
حواشی مستند «من روحانی هستم»

کارگردان «من روحانی هستم ۲» از فعالان رسانه‌ای هوادار دولت است

IMAGE635357709670144735

درحالی که روزنامه شرق، امروز نوشت مستند «من روحانی هستم ۲» توسط گروه شفق ساخته شده، سایت «پیام نو» (نزدیک به دولت) خبر داد؛ کارگردان فیلم طنز «من روحانی هستم ۲»، «فرورتیش رضوانیه» از فعالان رسانه‌ای هوادار دولت است.

در روزهای گذشته خبری مبنی بر ساخت قسمت دوم مستند «من روحانی هستم» در رسانه ها منتشر شد. خبری که اولین بار توسط یکی از وابستگان رسانه ای دولت و از نزدیکان یکی از افراد با نفوذ دفتر ریاست جمهوری منتشر شده بود. خبری که از همان ابتدا گروه چند رسانه ای شفق هر گونه ارتباطی با آن را تکذیب کرد.

اما روزنامه شرق تلاش کرد طی گزارشی این مستند را به گروه چند رسانه ای شفق منتسب کند و تکذیبیه این گروه را زیر سئوال ببرد و جالب آنکه این مطلب روزنامه شرق در سایت تابناک هم باز نشر داده شد.

IMAGE635357709505720446

در همین راستا سایت پیام نو (نزدیک به دولت) در مطلبی نوشت : « من روحانی هستم ۲» هم ساخته شده است. آن هم ۲ بار، یک بار توسط گروه بدون مجوز «سفیرفیلم» و یک بار هم توسط عده ای از فعالان رسانه ای نزدیک به دولت. مستند اولی جدی است، فیلم دوم اما یک کمدی است که کارگردانی آن را فرورتیش رضوانیه انجام داده، کسی که پیشتر با ابداع «دروغ های آوریل» در ایران شناخته شده است.

جالب آنکه رضوانیه قبلا در رونامه شرق فعالیت می‌کرده است.

البته سایت پیام نو اشاره نکرد که آیا سازندگان این مستند کمدی! که به حمایت از دولت پرداخته اند مجوز داشته اند یا نه؟

منبع: خبرگزاری نسیم

تعداد بازدید:539
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*