Print Friendly
در حاشیه اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه های دیجیتال روی داد

اهدای شناسنامه کامل محصولات سفیرفیلم به دکتر علی جنتی

IMG_986_tonemapped

در حاشیه اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه های دیجیتال نماینده مجموعه سفیرفیلم در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد، شناسنامه محصولات این موسسه را به ایشان تقدیم کرد.

به گزارش خبرنگار سفیرفیلم، شب گذشته 10 خرداد ماه و در حاشیه اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه های دیجیتال نماینده مجموعه سفیرفیلم با وزیر فرهنگ و ارشاد، دکتر علی جنتی دیدار کرد.

این دیدار که پس از پایان آئین اختتامیه و در حین خروج وزیر ارشاد در میان جمع محافظان وی روی داد، به معرفی مجموعه سفیر برای وزیر ارشاد گذشت. نماینده سفیرفیلم در این دیدار با اهدای مجموعه کامل محصولات این موسسه به جنتی بیان داشت: «آقای دکتر جنتی! این مجموعه کامل محصولات سفیرفیلم است که به شما تقدیم می کنیم. من از مجموعه ای هستم که چندی پیش شما با ناملایمتی با آن برخورد کردید.»

600

نماینده سفیرفیلم در ادامه در پاسخ به سوال آقای جنتی که «چرا این حرف را می زنید؟» گفت: «ما توزیع کننده مستند «من روحانی هستم» بودیم و علی رغم آنکه حتی یک نسخه از این فیلم در قالب سی دی توزیع نشده بود، متهم به بدون شناسنامه بودن و پخش گسترده سی دی تخریبی شدیم. کارنامه و محصولات ما مشخص است و این مجموعه محصولات ماست که به عنوان شناسنامه ما به شما تقدیم می شود.»

همچنین جنتی در جواب بیان داشت: «من شما و کارهایتان را دیده ام و با مجموعه تان آشنا هستم.»

در حالی سفیرفیلم نامزد دریافت جایزه در دو بخش از جشنواره هفتم رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد که چندی پیش از سوی بسیاری از مسئولین فرهنگی دولتی و رسانه های همسو با آنها متهم به بدون شناسنامه بودن شده بود.

janati02

تعداد بازدید:899
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*