Print Friendly
اثر حمایتی دیگر از سفیرفیلم

مستندی جدید با موضوع کتاب در راه است

سفیرفیلم اثر حمایتی جدیدی با موضوع کتاب را در دست ساخت دارد. این مستند با بررسی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، به واکاوی وضعیت عرضه و فروش کتاب در کشور می‌پردازد.

به گزارش خبرنگار سفیرفیلم، علی جمالی، معاون تولید این موسسه از ساخت مستند جدیدی با موضوع کتاب خبر داد و گفت: «این مستند کوتاه در قالب طرح مستندسازی حمایتی سفیرفیلم کلید خورده است. این مستند با بررسی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و مصاحبه‌ با برخی فعالان و کارشناسان حوزه نشر، به واکاوی وضعیت عرضه و فروش کتاب در کشور می‌پردازد.»

جمالی درباره وضعیت تولید این مستند بیان داشت: «طرح اولیه این مستند از آقای مجید فضائلی است و با حمایت سفیرفیلم، خود ایشان کارگردانی این اثر را برعهده دارند. تصویربرداری این مستند از اوایل اردیبهشت ماه سال جاری همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب تهران آغاز شد و هم‌اکنون مراحل اولیه ساخت آن به اتمام رسیده است.»

معاون تولید سفیرفیلم در ادامه افزود: «سفیر در طرح حمایتی خود بنا دارد با حمایت آموزشی، مالی و فنی از ایده‌های مطلوب مستندسازان جوان، فرصتی را جهت شکوفایی استعداد آنها فراهم نماید. نهایتاً آثار تولیدی در این طرح پس از ارزیابی و در صورت دارابودن کیفیت مناسب خریداری خواهند شد.»

تعداد بازدید:855
۱ دیدگاه
  1. سلام٬ چه جالب؛ ایده ی من بود البته بعد از اینکه مستندساز شدم؛ خواستم با این سوژه شروع کنم٬ البته سوژه م کتابخوانیه و نه فقط نمایشگاه کتاب تهران! به هر حال هر کمکی از دستم بر میاد من در خدمتم؛ احساس میکنم خیلی حرفا برا گفتن هست در این زمینه که تا حالا گفته نشده!

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

*