Print Friendly
جلسات نقد و بررسی آثار مستند

آغاز سلسله جلسات «سینماصداقت» با نمایش مستند «در قلب برف»

سلسله جلسات «سینماصداقت» با نمایش و بحث پیرامون مستند «در قلب برف» دوشنبه 24 شهریور ماه در فرهنگسرای اندیشه، آغاز خواهد شد.

به گزارش سفیرفیلم، سلسله جلسات «سینماصداقت» با نمایش و بحث پیرامون مستند «در قلب برف» دوشنبه 24 شهریور ماه ساعت 16:30 در فرهنگسرای اندیشه، آغاز خواهد شد.

در اولین جلسه از «سینماصداقت»، مستند «در قلب برف» کاری از خانه مستند انقلاب اسلامی با موضوع نمایش رویش و پیشرفت مسلمانان کشور روسیه پخش خواهد شد و سپس با حضور کارگردان و راوی مستند، خانم شیما عالی به بحث و تبادل نظر پیرامون مسأله حجاب پرداخته خواهد شد.

1

«سینماصداقت» به همت موسسه سفیرفیلم و در قدم اول با همکاری فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود. این سلسله جلسات به صورت دوهفتگی با معرفی و پخش یک مستند و نقد و بررسی پیرامون موضوع آن همراه خواهد بود. تفاوت اصلی این برنامه آن است که صرفا محفلی تخصصی برای نقد مستند نیست، بلکه محفلی عمومی برای بحث و بررسی حول موضوع مستند خواهد بود.

افتتاحیه «سینماصداقت» در فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان اندیشه، سالن طبقه همکف فرهنگسرا رأس ساعت 16:30 روز دوشنبه 24 شهریورماه خواهد بود.

تیزر معرفی این مستند را از قسمت زیر مشاهده کنید. همچنین برای خرید این مستند می توانید به سایت سینمامارکت مراجعه کنید.

تعداد بازدید:2,133
۳ دیدگاه
 1. با سلام و احترام
  لطفا شماره تماس یا ایمیل خانم شیما عالی مستندساز با موضوع حجاب را برایمان ارسال نمایید یا آدرس مجموعه را به ایشان برسانید تا با تماس بگیرند.
  09372938472
  روابط عمومی سایت باحجاب
  bahejab.com

 2. بهروز حسینی

  سلام همسنگر منم یه جوونم که مثل شما دغدغه دارم و وب های ارزشی رو دنبال می کنم
  یک وبی هست که به شدت در دو سه ماه اخیر توسط یه عده ناشناس مورد توهین قرار گرفت که واقعا معلوم نیست ریشه اش کجاست
  ادرسش اینه
  http://gusfand.blogfa.com

  من از مخاطبای قدیمی ایشونم
  یک زمانی ایشون با هویت واقعی بود. بازرگانی خونده.به قول خودش مهندسی فضای مجازیه.
  فرزند فرهنگیه. پدرشون دانشگاهیه.
  حیف این ها نیست برن؟
  چند وقتیه این وبلاگ های ارزشی یکی یکی دارن می رن و همه جا شده هیاهوی رسانه ها و روزنامه های که باور کنید یک کدومشون دغدغه دین و امام زمان رو ندارند و فقط سهم خودشون رو برای شغل و استخدام می خوان
  یادم هست سال 1385 مطلبی نوشت درباره شبکه ای قوی در واکنش به فیلم300
  هنوز اون موقع پرس تیوی نیومده بود..
  و یا دغدغه های مردم که الانم می تونید ببینید
  تا جایی که می دونم ایشون بخش خصوصی کار می کنه و امنیت شغلی نداره و برای همین هنوز ازدواج نکردخ که در پست های موضوع فرهنگ ازدواج یکبار گلایه کرد و دردودلی با امام زمان

  ازشون بخواین برگردن لطفا
  بهشون دلگرمی بدید
  حیفه این افراد دلسرد بشن
  به قول یکی از مخاطبا خانم حسینی، مملکت رو مشتی مدیر و استاندار و وزیر شیفته جاه و مقام گرفتن عمدتا و مردم عادی و رهبر فراموش شدن…
  ایشون رو دریابید

  بهروز حسینی
  [email protected]

 3. سلام و خسته نباشید .امکانش هست از خانم شیما عالی دعوت کنیم که برای دانشگاه ما و جلسه حجاب و شخنرانی در مورد حجاب برتر به دانشگاه ما بیایید ؟؟؟ ۰۹۳۶۶۵۹۴۷۳۶ غلامی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

*