به گزارش سفیرفیلم، سلسله جلسات «سینماصداقت» با نمایش و بحث پیرامون مستند «در قلب برف» دوشنبه 24 شهریور ماه ساعت 16:30 در فرهنگسرای اندیشه، آغاز خواهد شد.

در اولین جلسه از «سینماصداقت»، مستند «در قلب برف» کاری از خانه مستند انقلاب اسلامی با موضوع نمایش رویش و پیشرفت مسلمانان کشور روسیه پخش خواهد شد و سپس با حضور کارگردان و راوی مستند، خانم شیما عالی به بحث و تبادل نظر پیرامون مسأله حجاب پرداخته خواهد شد.

1

«سینماصداقت» به همت موسسه سفیرفیلم و در قدم اول با همکاری فرهنگسرای اندیشه برگزار می‌شود. این سلسله جلسات به صورت دوهفتگی با معرفی و پخش یک مستند و نقد و بررسی پیرامون موضوع آن همراه خواهد بود. تفاوت اصلی این برنامه آن است که صرفا محفلی تخصصی برای نقد مستند نیست، بلکه محفلی عمومی برای بحث و بررسی حول موضوع مستند خواهد بود.

افتتاحیه «سینماصداقت» در فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان اندیشه، سالن طبقه همکف فرهنگسرا رأس ساعت 16:30 روز دوشنبه 24 شهریورماه خواهد بود.

تیزر معرفی این مستند را از قسمت زیر مشاهده کنید. همچنین برای خرید این مستند می توانید به سایت سینمامارکت مراجعه کنید.

[fvplayer src=’http://safirfilm.ir/wp-content/uploads/2014/09/roosie-tizer.flv’ splash=’http://safirfilm.ir/wp-content/uploads/2014/09/chandresanei-13.jpg’]