سومین جلسه از سلسله نشست‌های نسبت سینمای ایران و منافع ملی با موضوع «سینمای اجتماعی و نقد مصلحانه‌» با حضور ابوالحسن داودی کارگردان سینما و رئیس شورای صنفی نمایش، علی معلم تهیه‌کننده و سردبیر ماهنامه «دنیای تصویر»، محمدرضا رضاپور سردبیر ماهنامه «نقد سینما» و مهدی آذرپندار منتقد سینما و عضو شورای فیلمنامه صداوسیما در حوزه هنری برگزار خواهد شد.

هفته گذشته در دومین جلسه از این سری نشست‌ها که با موضوع «سینمای اجتماعی؛ بازنمایی مصلحانه جامعه» برگزار شد علیرضا رضاداد دبیر جشنواره فجر و مشاور ارشد سازمان سینمایی، حجت‌الاسلام پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، منوچهر محمدی تهیه‌کننده سینما و محسن یزدی مدیر مرکز مستند سوره به بحث و گفت‌و‌گو پرداختند.

در همین رابطه، در سومین جلسه از این سلسله نشست‌ها ابوالحسن داودی کارگردان سینما و رئیس شورای صنفی نمایش، علی معلم تهیه‌کننده و سردبیر ماهنامه «دنیای تصویر»، محمدرضا رضاپور سردبیر ماهنامه «نقد سینما» و مهدی اذرپندار منتقد سینما و عضو شورای فیلمنامه صدا و سیما پیرامون وضعیت سینمای اجتماعی در ایران و سینمای اجتماعی مطلوب به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

این نشست روز دوشنبه ۱۰ آذرماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن مرحوم فردی در محل حوزه هنری واقع در انتهای خیابان سمیه برگزار خواهد شد و حضور در این نشست‌ها ورود برای عموم مخاطبان آزاد خواهد بود.

منبع: رجا نیوز