Print Friendly

رونمایی از پوستر جشنواره فیلم عمار در خانه شهید احمدی‌روشن

۴

حامد با مروت‌نژاد دبیر اجرایی فیلم عمار و جمعی از مسئولان این جشنواره شنبه ۲۹ آذر در منزل شهید احمدی‌روشن حاضر شدند و با این خانواده گفت‌وگو کردند.

عصر شنبه ۲۹ آذر، حامد بامروت‌نژاد دبیر اجرایی جشنواره فیلم عمار، مهدی زمانپور کیاسری از داوران، محمد صادق باطنی، مسئول روابط عمومی و فیلمسازان درباره خانواده شهید احمدی روشن به همراه جمعی دیگر از مسئولان این جشنواره در خانه شهید مصطفی احمدی روشن حضور پیدا کردند.

۱
حامد بامروت‌نژاد دبیر اجرایی جشنواره فیلم عمار طی ارائه گزارشی از چگونگی برگزاری جشنواره به خانواده شهید احمدی روشن گفت: جشنواره مردمی فیلم عمار فارغ از تمام کارکردها و تولید و پخش آثار از بدنه مردمی استفاده می‌کند. اولین بار سال ۸۹ و بعد از فتنه ۸۸ و در جواب درخواست رهبر معظم انقلاب فیلم‌هایی جمع‌آوری و پخش شد و علاوه بر این فیلمسازان و نخبگان و مردم نیز به پخش آثار کمک کردند. این آثار در سراسر کشور، مساجد، مدارس، خانه‌های شهید و حسینیه‌ها پخش می‌شود.

۲
وی ادامه داد: ما به نمایندگی از اکران‌کنندگان کل فیلم‌های جشنواره عمار حضور خانواده شهید احمدی‌روشن رسیدیم تا ارادت خود را نسبت به این خانواده ابراز کنیم و معتقدیم صاحبان اصلی این جشنواره خانواده شهدا هستند و علاوه بر این ارائه گزارش ما نوعی ایجاد دلگرمی برای این خانواده‌هاست. شما می‌توانید به بچه‌ها و خیل بزرگ مردمی که پای کار آمدند، قوت قلب بدهید.
دبیر اجرایی جشنواره فیلم عمار افزود: امسال نادر طالب‌زاده دبیر اجرایی جشنواره و صادق آهنگران دبیر اکران‌های مردمی هستند. تلاش جشنواره این بوده که موضوعات در حیطه انقلاب اسلامی دیده شوند. یکی از موضوعات مهم جشنواره فتنه سال ۸۸ است و موضوعات دیگر شامل تحریم‌های غرب علیه ایران، سوریه، عراق و تکفیری‌ها، نقد سیستم بانکداری، فلسطین، دستاوردهای علمی و صنعتی، امید و تلاش در زندگی روستائیان می‌شود.
با مروت‌نژاد در پایان گفت: خوشبختانه واژه سینمای انقلاب امروزه بعد وسیع‌تری به خود گرفته است. تاکنون ۲۰ اثر درباره شهدای هسته‌ای پخش شده و کار آقای کیاسری نیز درباره شهید مصطفی احمدی روشن است.

۳
در ادامه دیدار با خانواده شهید مصطفی احمدی‌روشن مهدی زمانپور کیاسری از داوران و برگزیدگان و فیلمسازان درباره شهید احمدی‌روشن گفت: خدمت شما رسیدیم تا انرژی و روحیه بگیریم و گام‌های بعدی را سریع‌تر و هموارتر برداریم و ما این انرژی را از ابتدای ورود از روح شهید گرفتیم. من در حال حرکت با خانواده بودم که عکس شهید احمدی‌روشن را دیدم و به نظرم خیلی زیبا بود. در آغاز نمی‌خواستم فیلمی بسازم اما وقتی دوستی به من زنگ زد و پیشنهاد ساخت این فیلم را به من داد، پذیرفتم. مقام معظم رهبری از شهید احمدی‌روشن به عنوان عزیز یاد کرده است.
وی در پایان صحبت‌های خود گفت: امیدوارم به واسطه دعاهای شما این جشنواره بهتر برگزار شود. در مملکت ما هنوز جشنواره‌ای نیست که به آثار بچه‌های حزب‌اللهی بها بدهد اما در جشنواره عمار این اتفاق افتاد و هر چه که هست خالصانه ارائه شد.

۴

در پایان این مراسم نیز پوستر جشنواره فیلم عمار در خانه شهید احمدی‌روشن رونمایی شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

تعداد بازدید:539
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*