Print Friendly

«فاکتور صوری» در میان لیست آثار شاخص رجانیوز از عمار پنجم‎

۳۷۰۸slider

سایت رجانیوز در گزارشی مستند «فاکتور صوری» را از جمله آثار شاخص بخش مسابقه «فیلم مستند» پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار برشمرد.

به گزارش خبرنگار سفیرفیلم، سایت رجانیوز در گزارشی مفصل با عنوان «در جشنواره عمار امسال به دیدن کدام مستندها برویم؟» به معرفی مهمترین آثار بخش مسابقه‌ی «فیلم‌های مستند» پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار پرداخته است.

در میان آثار شاخص معرفی شده توسط این سایت، مستند «فاکتور صوری» ساخته سیدمهدی کرباسی و تهیه شده در مرکز سفیرفیلم نیز به چشم می خورد.

رجانیوز در توضیح مستند «فاکتور صوری» نوشته است:

«فاکتور صوری» مهمترین اثر مستند «سفیرفیلم» در پنجمین «جشنواره‌ی عمار» محسوب می‌شود. این اثر به موضوع حساس «بانکداری اسلامی» می‌پردازد. موضوعی که در این چند سال اخیر همواره مورد بحث بوده و عده‌ای معتقدند که نحوه‌ی بانکداری فعلی کشور به صورت ربوی است. آخرین مستند بلند «سفیرفیلم» سعی کرده است که به این سوال مهم پاسخ دهد.

«سیدمهدی کرباسی»، تهیه‌کننده‌ی مستند جنجالی «کدام انحراف؟» با موضوع «اسفندیار رحیم‌مشایی»، کارگردانی این اثر را برعهده داشته است. این کارگردان موفق شد در مراسم افتتاحیه پنجمین «جشنواره‌ی عمار» جایزه‌ی فانوس زرین بخش مسابقه‌ی تیزر جشنواره را کسب کند.

تعداد بازدید:289
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*