Print Friendly
«میتینگ» ساعت ۲۱:۳۰ در سینما فلسطین

اکران نخستین فیلم داستانی سفیرفیلم امشب در جشنواره عمار

C65B2600

فیلم داستانی «میتینگ» امشب ۱۶ دی ماه در سینمافلسطین، محل برگزاری پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار اکران خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سفیرفیلم، «میتینگ»، نخستین فیلم داستانی سفیرفیلم امروز ۱۶ دی ماه ساعت ۲۱:۳۰ در سالن ۱ سینمافلسطین، محل برگزاری پنجمین جشنواره مردمی فیلم عمار اکران خواهد شد.

این فیلم کوتاه ۱۷ دقیقه ای که به عنوان اولین تجربه حرفه ای سفیرفیلم در حیطه کار داستانی محسوب می شود، ساخته امیرعباس ربیعی و پیرامون جنگ آمریکا در عراق است.

«میتینگ» داستان مایکل، سربازی آمریکایی است که در کمپ نیروهای ارتش در عراق استقرار دارد و دچار بیماری روانی شده است؛ برادر او نیز در بخش دیگری از ارتش کار می کند اما …

Meeting Poster 01

پوستر فیلم داستانی «میتینگ»

حمیدرضا افضل اصل و حسین دریس بازیگران اصلی این فیلم هستند. احمد گودرزی تصویربردار، مهرداد جلوخانی صداگذار، سجاد پهلوان زاده تدوینگر و محسن جسور و امیرعباس ربیعی نویسندگی کار را برعهده داشته  اند.

«میتینگ» پیش از این توانسته بهترین فیلم داستانی کوتاه در سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و فیلم برگزیده بخش بین الملل ششمین جشنواره فیلم های دانشجویی شود و اکنون در سومین گام توانسته به بخش مسابقه فیلم داستانی این دوره از جشنواره مردمی فیلم عمار راه یابد.

آنونس جدید از این فیلم را می توانید از بخش زیر مشاهده کنید:

تعداد بازدید:876
۳ دیدگاه
 1. سلام با قدرت ادامه بدهید.
  انشاالله روزی بیاد که دریم ورک و دیسنیپ و بقیه شرکت های فیلم و انیمیشن سازی غرب حسرت سفیر فیلم و بقیه شرکت های ایرانی رو بخورند.

 2. با سلام و خسته نباشید
  ترخدا این سوال من رو جواب بدهید تاحالا چندین بار پرسیدم اما جواب نگرفتم.

  آیا برای ساخت سریال های داستانی که هدف فیلم نامه آن با اهداف مرکز شما منطبق باشد روی سفیرفیلم می توان حساب باز کرد یا اینکه فعلا قصد ورود به سینمای داستانی را ندارید؟
  ممنون

  • سلام بر شما . برای ثبت ایده خود یا با معاونت تولید نماس بگیرید و یا به قسمت ثبت ایده در سایت مراجعه فرمایید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*