Print Friendly
گفت و گو با تهیه کننده مستند «چشم در برابر چشم»

امیدوارم قبل از تماشای «چشم در برابر چشم» درباره آن قضاوت نشود

razavi

میرمحمدحسین رضوی تهیه کننده مستند «چشم در برابر چشم» در گفت و گو با سفیرفیلم همه مسئولین را به مشاهده این مستند دعوت کرد.

میرمحمدحسین رضوی تهیه کننده مستند «چشم در برابر چشم» در گفتگو با خبرنگار سفیرفیلم ضمن اشاره به حمایت کامل سفیرفیلم از این اثر بیان کرد: آماده پخش اختصاصی این مستند برای مسئولین هستیم.

رضوی در ابتدای گفتگوی خود، پایه ریزی طرح اولیه این مستند را مربوط به پاییز امسال دانست و گفت: در ابتدا قرار بود داستان فقط حول محور اسیدپاشی اصفهان باشد اما بعد جلسات اتاق فکر مستند و همچنین راهنمایی آقای فریدالدین حداد عادل، قرار شد که این مستند روایتی از پرونده اسیدپاشی آمنه بهرامی و عملکرد رسانه ها در آن وقت باشد و در ادامه به پرونده اسیدپاشی اصفهان نیز برسد.

تهیه کننده مستند «چشم در برابر چشم» در ادامه وظیفه گروه های مستند سازی را یادآور شد و گفت : این مستند در سکوت خبری ساخته شد و این امر به این دلیل بود که در مستند «چشم در برابر چشم» به نقش رسانه های داخلی و خارجی که در پرونده اسیدپاشی نقش داشتند، اشاره شده است و اگر این رسانه ها هیاهوی خودشان را آغاز می کردند، ممکن بود کار از روند طبیعی خود خارج شود.

وی افزود: گروه های مستند ساز باید با یافتن حقیقت و بازگو کردن آن در آگاه سازی مردم بکوشند.

رضوی در سخنان خود ضمن اشاره به حمایت سفیرفیلم از این اثر اظهار داشت: این مستند با هزینه شخصی و بدون حمایت رسمی ساخته شد که بعد از ساخت آن سفیرفیلم طبق رسالت خود – یعنی حمایت از آثاری که می تواند تأثیرگذاری داشته باشد- از این مستند حمایت کرد و امیدوارم تلاش سازندگان و حامیان این اثر به ثمر بنشیند و شاهد موفقیت این اثر در عرصه های مختلف باشیم.

میرمحمدحسین رضوی در انتها نیز مسئولین را خطاب قرار داد و گفت: ما برای همه مسئولین دعوتنامه فرستاده ایم تا به تماشای این اثر بنشینند و آن را ببینند و حتی حاضریم برای مسئولین، این مستند را به شکل اختصاصی اکران کنیم. من امیدوارم اتفاقی که برای مستندهای پیش از این افتاد و آن قضاوت بدون اطلاع  و بی پایه بود-  برای این مستند نیافتد و مسئولین بعد از مشاهده این اثر در مورد آن اظهار نظر کنند.

تعداد بازدید:440
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*