Print Friendly
همزمان با رونمایی در دانشگاه علم و صنعت

ثبت نام اکران دانشگاهی مستند «یزدان پرست» آغاز شد

Yazdan Parast_Poster

همزمان با رونمایی از مستند «یزدان پرست» در دانشگاه علم و صنعت، ثبت نام اکران دانشگاهی این مستند آغاز شد.

به گزارش سفیرفیلم، مستند «یزدان پرست» از امروز ۲۴ فروردین ماه ۹۳ در سبد سامانه اکران سفیرفیلم قرار گرفت. لذا اکران کنندگان دانشگاهی و مردمی می توانند همزمان با رونمایی این مستند در دانشگاه علم و صنعت تهران، آن را در دانشگاه خود به نمایش درآوردند.

Untitled-1

مستند «یزدان پرست» به کارگردانی محمدجعفر مستشرق روایتی از زندگی شهید مهندس یزدان پرست از زبان رفیق و همرزم او، حاج سعید قاسمی است که در آن به شخصیت، منش اخلاقی و وقایع زندگی شهید یزدان پرست پرداخته شده است. شهید مهندس محمدسعید یزدان پرست روز بیستم فروردین ماه ۱۳۷۲ در منطقه عملیاتی «فکه» واقع در مناطق مرزی خوزستان، به همراه تیم مستند سازی روایت فتح و در کنار سید شهیدان اهل قلم شهید آوینی به درجه شهادت نائل آمد و در کنار شهید آوینی در بهشت زهرای تهران آرام گرفت.

مستند «یزدان پرست»، روز دوشنبه ۳۱ فروردین ۹۴ از ساعت ۱۱ الی ۱۳ در مراسم گرامیداشت این شهید در دانشگاه علم و صنعت رونمایی خواهد شد.

فعالان فرهنگی و دانشگاهی می توانند جهت ثبت نام اینترنتی اکران این مستند به آدرس اینترنتی http://safirfilm.ir/ekran مراجعه کنند. علاقمندان همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ذیل تماس برقرار کنند:

۰۹۳۸۴۴۶۰۳۴۴  /  ۸۸۹۰۵۴۴۲ -۰۲۱

(۹ صبح الی ۱۶ بعد از ظهر)

تعداد بازدید:241
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*