Print Friendly

آغاز فروش مستند «به دنبال حقیقت» از سینمامارکت

haghighat2

طی تعامل صورت گرفته مابین سینمامارکت و مرکز گسترش تجربی، توافق حاصل شد که ۴ محصول از تولیدات مرکز گسترش سینمای تجربی و مستند از طریق فروشگاه اینترنتی سینمامارکت عرضه شود.

به گزارش سفیرفیلم طی تعامل صورت گرفته مابین سینمامارکت و مرکز گسترش تجربی، توافق حاصل شد که ۴ محصول از تولیدات مرکز گسترش سینمای تجربی و مستند از طریق فروشگاه اینترنتی سینمامارکت عرضه شود.

پس از توافق صورت گرفته مابین سینمامارکت و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مستندهای «به دنبال حقیقت»، «از پاریز تا پاریس»، «معلم»، «سبز سپید سرخ» و «آینه‌های غبار گرفته»، وارد محصولات سینمامارکت شد و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به آدرس http://cinemamarket.ir اقدام به خرید محصولات نمایند.

مستند «به دنبال حقیقت» فیلمی با موضوع چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی در لبنان و نحوه اسارت آنان است. این مستند در کشور‌های لبنان، فرانسه و ایران تصویربرداری شده و در آن، فرزند سیدمحسن موسوی به عنوان راوی حضور دارد. او در طول فیلم، با آدم‌هایی که به نوعی درگیر ماجرای ربوده شدن این دیپلمات‌ها بوده‌اند، دیدار می‌کند و طی گفت‌وگو‌هایی با زندانبانان تلاش می‌کند اطلاعات ارزشمندی درخصوص این شخصیت‌ها کسب و ارائه کند.

haghighat2

مستند «آینه‌های غبارگرفته» روایتی از تاریخچه روزنامه ایران و چگونگی تاسیس اولین روزنامه فارسی زبان در ایران است.

در این مستند سیر حوادث حاکم بر مطبوعات و روزنامه نگاری و تکوین قوانین آن تا سرگذشت روزنامه نگاران شهیر که در راه احقاق حقوق مردم جان بر کف نهادند، مرور می‌شود.

ayene_1

لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی سینمامارکت به منظور عرضه محصولات چندرسانه‌ای در قالب‌های فیلم، مستند، انیمیشن و … ایجاد شده است و در حال حاضر این فروشگاه به دو صورت پستی و دانلودی محصولات خود را عرضه می‌کند. همچنین این فروشگاه‌ آمادگی دارد طی توافق با تهیه‌کنندگان حقیقی و حقوقی، عرضه دیگر محصولات چندرسانه‌ای را نیز برعهده بگیرد.

تعداد بازدید:310
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*