Print Friendly
به همراه اکران مستند چشم در برابر چشم

حضور معاون عرضه سفیرفیلم در نشست سالانه دفاتر مجامع اسلامی دانشجویان

pr_jameslami00

مجمع سالانه دفاتر مجامع اسلامی دانشجویان سراسر کشور دیروز ۳ اردیبهشت برگزار شد. در این جلسه محمدرضا تاجدین، معاون عرضه و تعاملات سفیرفیلم نیز حضور یافت و به بیان نکاتی در مورد فعالیت موسسه سفیرفیلم پرداخت.

 به گزارش سفیرفیلم مجمع سالانه دفاتر «جامعه اسلامی دانشجویان» سراسر کشور پنجشنبه۳ اردیبهشت ماه در محل دفتر مرکزی این تشکل آغاز شد. محمدرضا تاجدین، معاون عرضه و تعاملات سفیرفیلم با حضور در جمع مسئولین دفاتر این تشکل دانشجویی به بیان نکاتی در مورد فعالیت موسسه سفیرفیلم و عرصه‌های مناسب همکاری سفیرفیلم با تشکل‌های دانشجویی پرداخت.

تاجدین ضمن اشاره به ظرفیت فضاهای دانشگاهی، سفیرفیلم را برآمده از فضای دانشجویی خواند و این مسئله را دلیل توجه قشر دانشجو به تولیدات این موسسه دانست و افزود اگر تولیدات کنونی سفیرفیلم قرار بود توسط تیمی غیرِدانشجو تولید شود مسلما نتیجه چیز دیگری خواهد بود.

معاون عرضه و تعاملات سفیرفیلم ضمن برشمردن حوزه‌های مناسب همکاری سفیرفیلم با مجامع نخبگانی به خصوص تشکل‌های دانشجویی، به سه حوزه‌ی آموزش، حمایت از تولیدات و نمایش و فروش آثار تولید شده اشاره کرد.

تهیه کننده مستند مصاف افزود در تقابل رسانه‌ای دو عنصر محتوا و به دید رساندن محتوای تولید شده اهمیت اساسی دارند و سفیرفیلم به دنبال پر کردن خلاهای ایجاد شده در طی سال‌های سپری شده از انقلاب اسلامی در این دو حوزه است. وی افزود در جهانی که بسترهای ارتباطی در حال برداشتن محدودیت‌ها هستند جبهه‌ای پیروز است که محتوای بهتری تولید کرده باشد.

در ادامه این مراسم مستند «چشم در برابر چشم» از جدیدترین آثار شبکه نمایش سفیرفیلم برای حاضرین نمایش داده شد و بسته‌ای شامل ۵اثر از تولیدات موسسه سفیرفیلم به رسم یادبود به دفاتر این تشکل اهدا گردید.

گفتنی است این نشست با حضور دبیران و اعضای شورای مرکزی دفاتر سراسر کشور و اعضای شورای مرکزی «جامعه اسلامی دانشجویان» به طور سالیانه برگزار می گردد

 

تعداد بازدید:67
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*