Print Friendly
گزارشی از وضعیت اکران مستند روزهای خرداد تا امروز

استقبال گرم از «روزهای خرداد»

rooz ha4

همزمان با ایام سالگرد انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ و همچنین انتخابات ۱۳۹۲ و پیروزی دکتر روحانی، مستند «روزهای خرداد» در میان دانشگاهیان و همچنین فعالان فرهنگی کشور با استقبال خوبی مواجه شده است.

به گزارش سفیرفیلم، همزمان با ایام سالگرد انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ و همچنین انتخابات ۱۳۹۲ و پیروزی دکتر روحانی، مستند «روزهای خرداد» در میان دانشگاهیان و همچنین فعالان فرهنگی کشور با استقبال خوبی مواجه شده است.

بنا بر گزارش واحد نمایش سفیرفیلم تاکنون بیش از ۳۱ دانشگاه و مرکز آموزشی از سراسر کشور برای اکران این مستند ثبت نام کرده اند که تا امروز ۱۱ اکران در مناطق مختلف کشور و دانشگاه های گوناگون انجام شده است و این روند همچنان ادامه دارد.

«روزهای خرداد» تا امروز در دانشگاه تهران، دانشگاه اصفهان، دانشگاه بوعلی سینا همدان، دانشگاه گیلان، صنعتی همدان، صنعتی قم، دانشگاه بیرجند، دانشگاه آزاد اسلامی تبریز و چندین مرکز آموزشی دیگر اکران شده است و روند اکران دانشجویی این مستند ادامه دارد.

مستند «روزهای خرداد» از تولیدات مرکز فیلم مستند سوره حوزه هنری محسوب می شود که سفیرفیلم مسئولیت انتشار و اکران آن را پس از عرضه مستند «چشم در برابر چشم» برعهده گرفته است.

این مستند که با موضوع فتنه ۸۸ تولید شده است اثری به کارگردانی مهدی دزفولی و تهیه کنندگی محسن یزدی است که از منظری متفاوت به بررسی بخشی از حوادث سال ۸۸ می پردازد. مستند «روزهای خرداد» وقایع پیش از انتخابات سال ۸۸ را به نمایش می کشد و در انتها به انتخابات سال ۹۲ و پیروزی دکتر حسن روحانی می رسد. «روزهای خرداد» آخرین مستند بلند با موضوع فتنه ۸۸ است که در آن برای نخستین بار با شخصیت هایی نظیر فائزه هاشمی، ابراهیم یزدی، عباس عبدی، الهه کولایی و … مصاحبه شده است.

فعالین فرهنگی دانشگاه‌ها می توانند با مراجعه به آدرس http://safirfilm.ir/ekran یا از طریق شماره تماس ۰۹۳۸۴۴۶۰۳۴۴ جهت ثبت نام آن اقدام کنند.

علاقمندان همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۰۹۳۸۴۴۶۰۳۴۴/۸۸۹۰۵۴۴۲ -۰۲۱ تماس برقرار کنند.

تعداد بازدید:164
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*