Print Friendly
گفت و گو با معاون عرضه سفیرفیلم

«کربلای ۹۴» روایتی از دلاوری های ۱۷۵ غواص شهید

K 94 1

محمدرضا تاجدین بیان داشت: مستند «کربلای ۹۴» در آستانه چهلم تشییع ۱۷۵ شهید غواص منتشر خواهد شد.

به گزارشش سفیرفیلم، محمدرضا تاجدین، معاون عرضه و تعاملات سفیر از انتشار مستندی با موضوع شهدای غواص به نام‌ «کربلای ۹۴» در آستانه چهلم تشییع ۱۷۵ غواص شهید در تهران خبر داد.

تاجدین با اشاره به واقعه مهم تشییع شهدای غواص از تهیه اثری با این موضوع توسط سفیرفیلم سخن گفت و افزود: واقعه تشییع شهدای غواص در تهران به تعبیر رهبر معظم انقلاب یکی از حوادث به یاد ماندنی انقلاب اسلامی بود و در همین راستا لازم است که فعالیت رسانه ای شایسته ای پیرامون این حادثه ماندگار صورت پذیرد و ما نیز به زعم خود سعی کردیم به این واقعه بپردازیم.

معاون عرضه سفیرفیلم افزود: مستند «کربلای ۹۴» به کارگردانی محمدرضا امامقلی، اثری کوتاه است که تلاش در شناساندن پیام شهدای غواص به مردم دارد. در این مستند با تعدادی از همرزمان شهدای غواص که در عملیات ام الرصاص حضور داشته اند و شاهد مظلومیت شهدای غواص بوده اند، مصاحبه شده است و تصاویری اختصاصی از این عملیات در این مستند به نمایش درخواهد آمد.

photo_2015-07-13_14-56-17

وی ادامه داد: این اثر در آستانه چهلمین روز پس از تشییع تاریخی و به یاد ماندنی این شهدای بزرگوار در میدان بهارستان تهران و همزمان با تشییع پیکر آنان در شهر های مختلف کشور منتشر خواهد شد و در اختیار عموم مخاطبان قرار خواهد گرفت.

تاجدین در پایان اظهار امیدواری کرد که این اثر سهمی در رساندن پیام مقاومت شهدای مظلوم غواص و نمایش بخشی از رشادت ها و دلاوری های آنان به مردم ایران داشته باشد.

گفتنی است مراسم تشییع ۱۷۵ شهید غواص عملیات کربلای ۴ خرداد ماه سال جاری با حضور با شکوه و عظیم مردم تهران در میدان بهارستان برگزار شد.

تعداد بازدید:271
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*