به گزارش سفیرفیلم، مهرداد خوشبختی مدیر فروش سفیرفیلم از آغاز عرضه مستند «فاکتور صوری» در سایت سینمامارکت به نشانی cinemamarket.ir در آستانه روز بانکداری اسلامی خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به نحوه عرضه این مستند در سایت سینمامارکت گفت: این مستند در سایت سینمامارکت در اختیار علاقه مندان قرار گرفته اند و متقاضیان می توانند با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی این سایت، «فاکتور صوری» را به دو شکل پستی و خرید لینک دانلود دریافت کنند.

خوشبختی در ادامه افزود: بیش از یک ماه پیش توزیع این مستند در فروشگاه های فرهنگی و نمایندگی های سفیرفیلم آغاز شده بود و این اثر در این فروشگاه ها نیز موجود می باشد.

گفتنی است «فاکتور صوری» به کارگردانی سیدمهدی کرباسی، مستندی ۴۵ دقیقه‌ای در نقد نظام بانکداری کشور است. طلبه‌ی جوان راوی این مستند، در سفر به شهرهای مختلف کشور برای یافتن پاسخ سوال‌های خود، به میزان اجرایی شدن قانون بانکداری بدون ربا می‌پردازد.

[fvplayer src=’http://safirfilm.ir/wp-content/safirclip/factor-sori/Tizer-FactorSouri-SafirFilm-Low.flv’ splash=’http://safirfilm.ir/wp-content/uploads/2014/09/chandresanei-1.jpg’]