Print Friendly

عرضه مستند «چشم در برابر چشم» در سینمامارکت

photo_2016-01-03_16-40-39

مستند اجتماعی و پراقبال چشم در برابر چشم که موضوع حساس اسیدپاشی را مورد بررسی قرار داده بود روی سایت سینمامارکت قرار گرفت.

به گزارش سفیرفیلم، مستند اجتماعی و پراقبال چشم در برابر چشم که موضوع حساس اسیدپاشی را مورد بررسی قرار داده بود روی سایت سینمامارکت قرار گرفت.
این اثر که اسفند ماه سال گذشته در دانشکده مدیریت دانشگاه تهران با حضور آمنه بهرامی و فریدالدین حداد عادل رونمایی شد، با استقبال بسیار خوب مخاطبان و دانشجویان مواجه گشت و بیش از ۹۰ دانشگاه و مرکز آموزشی این اثر را برای دانشجویان اکران کردند.

مستند «چشم در برابر چشم» اثری به کارگردانی محمد علی صدری نیا و تهیه کنندگی میرمحمد حسین رضوی است که پدیده شوم اسید پاشی را در کشور مورد بررسی قرار می دهد و روایتی متفاوت از وقایع تلخی که در چند سال گذشته در مورد جنایت اسید پاشی رخ داده است، ارائه می دهد.
گفتنی است در این اثر به پرونده اسید پاشی «آمنه بهرامی» به شکلی متفاوت پرداخته شده است و وقایعی ناگفته را از زبان قربانی و همچنین افراد دیگر روایت کرده است. همچنین این مستند به بهانه اسیدپاشی های اصفهان به سراغ بازخوانی یک پرونده قدیمی در مورد اسیدپاشی نیز رفته است. حواشی خبری  بوجود آمده پس از این اتفاق و همچنین برخورد متناقض رسانه ها در پرداختن به موضوع قصاص نیز از موضوعاتی است که در فیلم مورد بررسی قرار گرفته است.

فروش این مستند بلند در سایت سینمامارکت آغاز شده است و علاقه مندان می توانند برای تهیه این اثر به آدرس cinemamarket.ir مراجعه کنند.

تعداد بازدید:122
بدون دیدگاه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*