Print Friendly
مدیریت کانال #شب_نامه از دسترس ما خارج شد.

کانال «شب نامه» هک شد!

photo_2016-12-04_12-36-46

ممکن است برنامه ای برای سواستفاده از نام و اعتبار شب نامه برای مقاصدی خاص تدارک دیده شده باشد؛ از همین رو از این پس در پیگیری مطالب منتسب به شب نامه دقت کنید.

به اطلاع مخاطبان کانال شب نامه می رسانیم، طی فرآیندی که از حدود سه هفته پیش آغاز شد، فشار غیرمنتظره ای در فضای مجازی و حقیقی به ادمین کانال وارد شد. متاسفانه از حدود ۲۴ ساعت پیش، با هک اکانت سازنده کانال و فعال شدن آن توسط فردی دیگر، دسترسی ادمین (عرشیا کاظم زاده) برای مدیریت کانال حذف گردید. ممکن است برنامه ای برای سواستفاده از نام و اعتبار شب نامه برای مقاصدی خاص تدارک دیده شده باشد؛ از همین رو از این پس در پیگیری مطالب منتسب به شب نامه دقت کنید. براساس داده های موجود و فکت های دقیق و مستند و هشدار های قبلی مخاطبان مطلع، جمع بندی تیم شب نامه و برخی از مخاطبانی که به تیم ما پیوسته اند، این است که این اتفاق از طریق برخی جریان های پرقدرت در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در داخل کشور در تعامل با نفرات اصلی شبکه تغییر در خارج از کشور صورت گرفته است. بر اساس سناریو های موجود، انجام این کار بدون همکاری مدیران تلگرام بسیار دور از ذهن و تقریبا محال به نظر می رسد. با شرایط به وجود آمده راه سختی را در پیش رو داریم اما امیدواریم با همراهی شما عزیزان بتوانیم در این مسیر به فعالیت خود ادامه دهیم. در همین راستا، بارگذاری مطالب پیشین کانال، به آدرس جدید طی شب گذشته انجام شد. از امروز، شب نامه را در این آدرس دنبال کنید.

 

photo_2016-12-04_12-37-43

تعداد بازدید:412
۵ دیدگاه
 1. شنیده شده دولت طی مذاکراتی که با مالکین تلگرام داشته اجازه دسترسی فراتر از معمول رو از این شرکت خریده و میتونه کانالهای مورد نظر خودش رو ببنده یا حساب کاربری ادمینهای اون رو تصاحب کنه.

 2. میگین هک شدن اما حتی نمی تونین بگین یعنی چی 🙂
  با «عرشیا کاظم زاده» مستقیم و غیر مستقیم صحبت کرده ام و هیچ جوابی مبنی بر ادعای شب نامه مبنی بر «هک شدن» و «اولین نمونه بودن» نداشت.
  برای من این فقط یک استفاده تبلیغاتی (از طریق مظلوم نمایی) است.

  • هر کسی بر اساس اعتمادی که به ما داره نظر متفاوتی داره
   لزومی بر توضیح شیوه هک شدن و … نمی بینیم

 3. آخه حرفاتون ازین خنده دار تر نمیشه.
  کاملا احمقانه هست که کانال هک بشه.
  تلگرام اصلا قابلیت هک نداره.
  تازه یک سوتی خنده دار هم دادین
  بیانیه فرستادین توی کانال هک شده !!!!!!آخه کدوم احمقی باور می کنه!!!!!!

  • همه چیز بر می گرده به این موضوع که هیچ چیز غیر ممکن نیست!
   اعتماد مخاطب هامون به ما هم باعث شد که بقیه هم نظر نباشند با شما

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*