Print Friendly
کاروان گریز از مرکز

انعکاس صدای محرومان توسط مستند‌سازان «سفیر فیلم»

گروهی مستندساز در قالب برنامه «گریز از مرکز» سفر خود را از تهران به استان­‌های غربی کشور آغاز کردند تا بتوانند بدون واسطه صدای مردم خارج از پایتخت و مناطق محروم را در سطح فضای رسانه‌­ای کشور انعکاس دهند.

به گزارش روابط عمومی سفیرفیلم، گروهی مستندساز در قالب برنامه «گریز از مرکز» سفر خود را از تهران به استان‌های غربی کشور آغاز کردند.

در این برنامه که به کارگردانی محمدرضا امام­قلی و تهیه کنندگی محمد باریکلو در مرکز مستند سفیرفیلم در حال تهیه است، ماشین وَن «گریز از مرکز» حرکت خود را از تهران آغاز می­کند و در مسیر خود به استان­های قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه و ایلام سفر خواهد کرد.

کارگردان «گریز از مرکز» علت تهیه آن را لزوم شکل­ گیری رسانه مستضعفین یا همان رساندن صدای محرومین به مسئولین بیان کرده و می­ افزاید: مسئله اصلی این است که بتوان رسانه­ای داشت تا بدون رودربایستی و با فرمی قابل قبول و رعایت آداب و ادبیات انتقاد، در قالب ویدئو حرف مردم محروم فاقد رسانه را منتقل کرد.

طبق هماهنگی‌­های بعمل آمده تولیدات برنامه «گریز از مرکز» از شبکه‌­های صداوسیما در روزهای آینده پخش خواهد شد.

تعداد بازدید:126
۲ دیدگاه
  1. علي نوجوان

    سلام،من میخوام ماشین اون پیرمده در زنجان رو درست کنم لطفا اگر میشه راهنمایی کنین پیداش کنم.از شما هم ممنون برأی اطلاع رسانی.به خدا مسعولین باید خجالت بکشن با این مملکت داری ،بابا بسه این همه بخور بخور.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

*