Print Friendly

سبک زندگی | آثار کسب حلال

در ادامۀ انتشار مجموعه پوسترهای سبک زندگی برگرفته از کتاب با ارزش مفاتیح الحیات اثر آیت‌الله جوادی آملی پوستر جدید با موضوع «آثار کسب حلال» منتشر شد.

رسول خدا (صلی الله علیه و آله): «کسی که در پی کسب حلال باشد تا آبرویش را حفظ کند و به دیگران نیازی نداشته باشد، روز قیامت در حالی می‌آید که چهره‌اش بسان ماه شب چهاردهم می‌درخشد.»

مفاتیح الحیات، ص ۵۹۰، بخش آثار کسب حلال

picture دریافت پوستر [حجم فایل: ۸۰۰ کیلوبایت]

سبک زندگی- کسب روزی حلال

مجموعه پوسترهای سبک زندگی را از اینجا ببینید.

حق چاپ و نشر این آثار برای «سفیرفیلم» محفوظ است. هرگونه استفاده تجاری از این آثار بایستی با هماهنگی این موسسه انجام پذیرد.

تعداد بازدید:4,627
۳ دیدگاه
 1. سلام
  خسته نباشید
  این طرح های سبک زندگی تون خیلی جالبه!
  من از اطلاعات سایت شما خیلی استفاده میکنم
  طلبه های مدرسه ما با محصولات صوتی وتصویری شما اشنا هستند.
  یاعلی

 2. من استفاده تجاری نکردم و فقط باز نشر دادم لطفاً راضی باشید

 3. سلام علیکم
  ضمن تشکر از تلاش های ارزشمند عزیزان در مورد توریج فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام در جامعه اسلامی از طریق تولید پوسترهای سبک زندگی پیشنهاد می شود در صورت امکان و صلاحدید از تصاویر با زمینه و یا پس زمینه های روشن و جلب کننده با رعایت جوانب امر براساس مبانی اسلامی، استفاده شود بدین مفهوم که حتما از علوم روان شناسی رنگها و زیبایی شناسی و…. در امورتبلیغی بیشتر بهره برداری شود همان طور که در پوسترهای غیر مذهبی و یا مخرب زندگی در روی جلد و یا پشت جلد برخی نشریات …. بهره برداری می کنند ؛ بنابراین ما چرا از این موارد در ترویج و تبلیغ سبک زندگی اسلامی بی بهره باشیم؟؟!! موفق باشید ۹۴۰۹۱۷

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

*