Print Friendly
گزارشی مشروح از حضور سفیرفیلم در جشنواره‌های فجر و عمار

حضور سفیرفیلم با ۱۰ اثر مستند در جشنواره‌های فجر و عمار

مسئول واحد نمایش سفیرفیلم در گزارشی مشروح، از شرکت «۳ اثر در سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر و ۱۰ اثر در چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار» خبر داده است.

محمدحسین زهدی مسئول واحد نمایش سفیرفیلم از ارسال سه اثر جدید این موسسه به سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر خبر داده است. زهدی در گفتگو با سفیرفیلم بیان داشته «مستندهای «جای خالی»٬ «نبرد خاموش» و «مصاف ۱» را به دبیرخانه جشنواره فیلم فجر ارسال کرده ایم.»

«جای خالی» تازه ترین اثر سفیرفیلم می باشد که به تازگی مراحل نهایی تدوین خود را طی کرده است.

حضور در جشنواره مردمی عمار

وی همچنین گفته است امسال سفیرفیلم با ۱۰ اثر در چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار شرکت خواهد کرد. بر طبق همین گزارش سفیرفیلم در حوزه آثار بلند، با مستندهای «جای خالی»، «نبرد خاموش»، «کدام انحراف؟»، «مصاف ۱»٬ «شکار طبس» و مستند جدید «کمی نزدیک تر» و در حوزه آثار کوتاه، با کلیپ‌های «ارز و عرض»، «بچه‌ها خسته نباشید»، «او با ما» و «ستاره‌های فردا» در جشنواره امسال شرکت می کند.

مسئول واحد نمایش این موسسه در ادامه گفته «در بخش اقلام تبلیغی، تیزر مستندهای «دوپینگی ها»، «انقلاب در خیابان روزولت»، «کدام انحراف؟»، «مهارنشده»، «مصاف ۱»، «میراث آلبرتا ۱»، «نبرد خاموش»، «بهارستان»، «یزدان تفنگ ندارد» و «شکار طبس» را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده ایم.»

او همچنین از شرکت پوستر آثار «دوپینگی ها»، «انقلاب در خیابان روزولت»، «کدام انحراف؟»، «مهارنشده»، «مصاف ۱»، «میراث آلبرتا ۱»، «نبرد خاموش»، «راه ناتمام» و «یزدان تفنگ ندارد» در بخش پوسترهای جشنواره عمار خبر داده است.

زهدی با بیان آنکه «سفیر برای نخستین‌بار است که با این تعداد مستند در هر دو جشنواره شرکت می‌کند» عنوان کرده: «امسال برای سومین سال متوالی است که سفیر در جشنواره فیلم فجر شرکت می‌کند.»

«فاکتور صوری» در جشنواره فجر شرکت نمی کند

وی نهایتاً درباره حضور یا عدم حضور «مستند فاکتور صوری» در جشنواره بین المللی فیلم فجر امسال٬ بیان داشته است: «به دلیل آنکه مدت زمان این مستند، زیر ۶۰ دقیقه می باشد، در جشنواره فجر قابلیت شرکت ندارد. اما در جشنواره‌های سال آتی نظیر عمار شرکت خواهد کرد.»

تعداد بازدید:877
۱ دیدگاه
  1. اطلاعیه شماره 1 جمعی از عدالتخواهان ولایتمدار در دفاع از یک مظلوم
    احتمال شکل گیری یک تحصن عدالتخواهانه؛ اینبار در استان زنجان / ۱۰ ماه حبس پاداش کنار نیامدن مصطفی ارفعی با اصحاب قدرت و ثروت!! + تصاویر

    متاسفانه این روزها شاهدیم که برخی از مسئولان و اصحاب قدرت و ثروت استان زنجان به دلیل انتقام گیری و ساکت کردن و حذف آقای ارفعی با ساختن بهانه ای واهی و فوق العاده مضحک ایشان را مورد ظلم خویش قرار داده اند. / ما قسم خورده ایم نگذاریم هیچ بی گناهی در زندان بماند مگر اینکه خود نیز در زندان باشیم.

    http://yaran57.com/10-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D8%AD%D8%A8%D8%B3-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B4-%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D9%85%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%B5%D8%B7%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%81%D8%B9%DB%8C/

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

*