فرم ثبت نام نشست های «داکیومنتری به روایت ایرانی»

نخستین مجموعه نشست های تحلیلی تاریخ سینمای مستند ایران با عنوان «داکیومنتری به روایت ایرانی» به همت معاونت آموزش و پژوهش سفیرفیلم و با همکاری دانشکده سینما-تئاتر و بسیج دانشجویی دانشگاه هنر برگزار می شود. مجموعه این نشست های تحلیلی در طول سه روز پیاپی و به صورت متمرکز از تاریخ ۲۹ تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۴ در سالن فارابی دانشگاه هنر برگزار می شود.

برای شرکت در این مجموعه نشست ها ابتدا از طریق فایل ضمیمه، برنامه روزانه را مطالعه کرده و سپس فرم زیر را تکمیل کنید.

نکات:

  • پس از «ثبت نام» به درگاه پرداخت اینترنتی بانک ملت متصل خواهید شد. با پرداخت اینترنتی و بازگشت به سایت سفیرفیلم، ثبت نام شما نهایی خواهد شد.
  • علاقه مندانی که مایل باشند به صورت روزانه صرفا در یک نشست شرکت کنند و ثبت نام اینترنتی نکرده اند، می بایست ۱۵ دقیقه قبل از شروع برنامه در محل حاضر شده و برای هر یک نشست رقم ۲۰,۰۰۰ تومان پرداخت کنند. این رقم برای دانشجویان دانشگاه هنر ۱۰,۰۰۰ تومان است.
  • برای افرادی که به صورت اینترنتی ثبت نام کرده اند، پذیرایی ناهار در نظر گرفته خواهد شد و برای افرادی که به صورت حضوری و در ایام برگزاری نشست ها ثبت نام می کنند، این امکان فراهم نیست.
  • در پایان مراحل ثبت نام، کارت «شرکت در نشست» برای کاربر صادر می شود. به همراه داشتن این کارت برای ورود به برنامه های نشست ضروری می باشد. (این کارت شامل اطلاعات ثبت نامی فرد و برنامه نشست های ثبت نامی به همراه شماره تماس و ایمیل جهت پاسخ به سوالات باشد.)
  • ایمیل و شماره تماس جهت پاسخ به سوالات: ۰۹۳۵۵۱۹۴۶۰۸ و education@safirfilm.ir

فرم ثبت نام