Print Friendly
آموزش مجازی سفیرفیلم

تدوین | درس پنجم: معرفی انواع نماهای تدوینی فیلم

thumb5

در درس پنجم از سیر جدید و پیشرفته «تدوین» از آموزش مجازی سفیرفیلم با انواع نماهای تدوینی فیلم آشنا شوید.

درس پنجم- معرفی انواع نماهای تدوینی فیلم

پس از انتشار جزوه «درس چهارم» از سیر «مقدماتی تدوین» در هفته گذشته، امروز درسنامه پنجم این سیر از آموزش مجازی سفیرفیلم منتشر شد. در این درسنامه با سرفصل های زیر آشنا خواهید شد:

– ادامه دسته بندی انواع نما
– انواع صحنه
– انواع فصل
– نماهای انتقالی
– زاویه دید POV
– برش ها
– تقاطعی، تدوین موازی
– برش پرشی (محوری- ضربتی)
– برش L

خلاصه درس:

در این درس همانطور که قول داده بودیم ابتدا ادامه نماهای تدوینی را معرفی خواهیم کرد و سپس در مورد جزئیات و انواع فصل و صحنه که ساختارهای کلان تری نسبت به نما هستند صحبت خواهیم کرد.

تذکر: همانطور که قبلا توضیح داده شد زین پس جزوات آموزش مجازی سفیرفیلم در قالب «جزوات مجازی الکترونیک» با قابلیت ورق خوری به همراه امکان دانلود فایل اصلی عرضه می شود. برای مطالعه آنلاین جزوه الکترونیکی به آدرس http://safirfilm.ir/education/montage/5/index.html مراجعه نمائید و یا با کلیک بر روی تصویر زیر اقدام نمائید:

flip preview 5

پرسش و پاسخ

چنانچه پیرامون این درس پرسشی دارید، از بخش زیر برای ما ارسال کنید:

نام شما:*

ایمیل شما:*

تعداد بازدید:4,355
۲ دیدگاه
  1. با سلام و تشکر از زحماتتون
    نظری داشتم شاید هم نادرست باشد. فکر میکنم اگرچه این روش ارائه جزوات جزو روش های پیشرفته و بروز است اما مخاطبتان را بی‌دلیل درگیر مسائل حاشیه‌ای می‌کند.روش‌های جدید اگر در جای مناسب خودشان استفاده نشند هزینه‌های اضافی رو به دنبال خواهند داشت. بنده که خودم با مسائل مرتبط با کامپیوتر تا حد قابل قبولی (نگفتم زیاد تا اغراق نکرده باشم) آشنا هستم روش قبلی شما رو با بهره بری بالاتری میدونم. و به اصطلاح کاربر پسندتره.
    باز هم از زحمات تیمتون تشکر میکنم.
    موفق باشید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*


*

RSS