Print Friendly

زین پس جزوات آموزشی سفیر را آنلاین ورق بزنید!

با ارتقای جزوات آموزشی سفیرفیلم از فایل PDF به Flash زین پس می توانید فایل‌های آموزشی هر درس را در نسخه‌های مجازی به‌ صورت کتاب ورق بزنید و مطالعه کنید.

به گزارش سفیرفیلم، با ارتقای جزوات آموزشی سفیرفیلم از فایل PDF به Flash زین پس می توانید فایل‌های آموزشی هر درس را در نسخه‌های مجازی به‌ صورت کتاب ورق بزنید و مطالعه کنید.

معاونت آموزش سفیرفیلم زین پس به منظور سهولت بیشتر در خوانش و مرور مطالب آموزشی، دروس خود را در قالب «جزوات مجازی الکترونیک» ارائه خواهد کرد. این شیوه که قابلیت های به مراتب جامع تری را نسبت به گذشته در اختیار خوانندگان قرار می دهد، با استفاده از یک مرورگر ساده قابل مشاهده خواهد بود. از دیگر مزایای استفاده از این روش عدم وابستگی مشاهده فایل‌ به نوع سیستم‌عامل، سهولت در انتشار فایل‌ در اینترنت به‌ راحتی انتشار یک لینک، عدم نیاز به نصب هیچ گونه نرم‌افزار، زیبایی و دارابودن امکانات امنیتی است.

flip preview 1

بنابراین علاقه مندان مطالب آموزشی جهت مطالعه و همچنین دریافت اصل فایل ها می توانند به جزوه الکترونیک دروس مراجعه کنند. برای نمونه درس جدید دوره تدوین در همین ساختار را می توانید از لینک زیر مشاهده نمائید:

http://safirfilm.ir/education/montage/5/index.html

آنچه امروز در اختیار شما قرار گرفته قدم اول ارائه جزوات مجازی است و در قدم بعدی قصد داریم در هر کدام از درس ها به فراخور نیاز، در متن جزوه از فیلم و مثال های تصویری زنده نیز استفاده کنیم. اما اجرای قدم بعدی کاملا وابسته به میزان کارآمدی و موفقیت این روش و رضایتمندی شما مخاطبان محترم دارد. بنابراین در صورتی که روش فعلی را مناسب و مؤثر می دانید و یا آن را ناکارآمد می بینید، با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را مطلع کرده و جهت حرکت به سمت روش های مفیدتر یاری فرمائید.

تعداد بازدید:1,513
۲ دیدگاه
  1. سلام… لینک فایل فلشی که در بالا گفتید رو کلیک کردم اما هیچی در صفحه مرورگر من نشون نمیده:
    http://safirfilm.ir/education/montage/5/index.html

  2. گویا مشکل حل شد… فایل دیر لود شد فکر کردم اصلا اجرا نمیشه
    با تشکر از زحمات شما
    واقعا قسمت آموزشی مثل بقیه بخشهای سایت عالیه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

*

RSS