photo_2015-09-01_01-15-52

مستند کوتاه | ارز و عرض

مستند کوتاه «ارز و عرض» تولید سال ۹۲ سفیرفیلم همزمان با فرارسیدن موسم حج با موضوع خرید سوغات توسط حجاج ایرانی مجددا بازنشر شد.

photo_2015-07-13_14-56-13

کربلای ۹۴

مستند «کربلای ۹۴» اثری نیمه بلند است که تلاش در شناساندن پیام شهدای غواص به مردم دارد.

Poster-NoskheIrani

نسخه ایرانی

«نسخه ایرانی» داستان پسربچه ای به نام مجتبی است که در شرایط اوج تحریم دارویی، در معرض در خطر قرار می گیرد و مشکلاتی برای خود و خانواده اش پیش می آید که منجر به …

Alef Lam Mim_Poster

مستند الف، لام، میم

این مستند ۲۳ دقیقه ای با پرداختن به زندگی جوانی ۳۵ ساله که با نداشتن سواد کافی و تلاش مستمر خود توانسته حافظ کل قرآن شود، به تاثیر و اهمیت قرآن در زندگی می پردازد.

Yazdan Parast_Poster

مستند یزدان پرست

مستند «یزدان پرست» سعی می کند با روایتی از رفیق جامانده شهید محمدسعید یزدان پرست، سعید قاسمی، به بیان گوشه ای از شخصیت این شهید می پردازد.

Eye in front of Eye_poster

مستند چشم در برابر چشم

مستند «چشم در برابر چشم» با مرور جریان زندگی «آمنه بهرامی»، پدیده شوم اسید پاشی را در کشور مورد بررسی قرار می دهد و روایتی متفاوت از وقایع تلخی که در چند سال گذشته در مورد جنایت اسید پاشی رخ داده است، ارائه می دهد.

Asle Ghese_Poster

مستند اصل قصه

«اصل قصه» مستندی با موضوع کتاب است که در مصاحبه با فعالان و کارشناسان حوزه نشر، به واکاوی وضعیت عرضه و فروش کتاب در کشور می‌پردازد.

PosterFactorSouri

مستند فاکتور صوری

سیدمحمد طلبه جوانی است که با شبهاتی در فضای جامعه نسبت به معاملات بانک ها روبرو شده است، او به دنبال برطرف کردن این شبهات به شهرهای مختلف می رود. «فاکتور صوری» روایت جستجوی او در یافتن پاسخ سوالاتش است.

ValiNematan Poster 01

چهارگانه ولی نعمتان

«ولی نعمتان» مجموعه ای است از چهار مستند متفاوت با موضوع اردوهای جهادی که با همکاری برخی موسسات مستندساز و گروه های جهادی تهیه شده است.

Kami Nazdiktar Poster1

مستند کمی نزدیک‌تر

«کمی نزدیک تر» مستندی با موضوع «اردوهای جهادی» است که با حمایت سفیرفیلم ساخته شده است.

Delbandan Poster

مستند دلبندان

دلبندان» نام مستندی موزیکال با موضوع «اردوهای جهادی» است که با حمایت سفیرفیلم ساخته شده است.

Untitled-1

مستند جای خالی

مستند، داستان یک هنرجوی پرواز پاراگلایدر است که فیلم‌ساز نیز هست و در مواجهه با معضلات فرهنگی جامعه‌اش، تصمیم می گیرد فیلمی با موضوع فرهنگ عمومی بسازد…