بایگانی برای اعضاء

IMG_2484

محمدحسین زهدی

محمدحسین زهدی، متولد سال ۱۳۷۰ در تهران است. او دوران متوسطه را در دبیرستان مفید گذراند، در سال ۸۹ وارد دانشگاه صنعتی شریف شد و اکنون در رشته مهندسی عمران مشغول به تحصیل می باشد. همزمان با سال سوم تحصیل، همکاری خود را با سفیرفیلم آغاز کرد. او هم اکنون مسئول واحد «نمایش» مؤسسه سفیرفیلم می باشد.
DSC_0012

رضا صادقی

رضا صادقی متولد ۱۱ تیر ۱۳۷۰. دانشجوی رشته انسان شناسی دانشگاه تهران. وی کار خود را در این حوزه با مستند کوتاه «لبیک یاحسین» در گروه هنری لبیک شروع کرد و هم اکنون از اعضای فعال سفیرفیلم می باشد.
tajdin

محمدرضا تاجدین

محمدرضا تاجدین، متولد سال ۱۳۶۷ در اراک است. کارشناسی خود را در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف گرفت. از سال ۹۰ ادامه تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد را در رشته MBA پیگیری کرد و همزمان همکاری خود را با سفیرفیلم آغاز کرد. او هم اکنون به عنوان مسئول واحد «تحقیق و توسعه» سفیرفیلم در حال تلاش است.
Fazaeli

مجید فضائلی

مجید فضائلی، متولد ۳۰ فروردین ۱۳۷۱ در تهران است. او دانشجوی مقطع کارشناسی رشته اقتصاد نظری دانشگاه شهید بهشتی است و در حوزه های ادبیات، سینما، موسیقی، گرافیک، خوشنویسی مطالعاتی داشته است. کار خود را در سفیر به عنوان یکی از اعضای تیم مستند نبرد خاموش شروع کرد و هم اکنون مسئولیت میز اقتصادی این موسسه را برعهده دارد.
Tavakoli

محمد توکلی

محمد توکلی٬ متولد آبان ۱۳۶۶ در شهر تهران است. وی فارغ التحصیل از رشته‌ مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف است. توکلی هم اکنون در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته تاریخ اسلام دانشگاه تهران است. سفیر و اهدافش فضای خوبی را ایجاد کرد تا او بتواند تاریخ‌نگاریِ تصویری را دنبال کند.
Ebrahimi

یحیی ابراهیمی

یحیی ابراهیمی٬ متولد سال ۱۳۶۸ در تهران است. سال ۱۳۸۷ در رشتۀ مدیریت صنعتی وارد دانشگاه شد. او سابقه فعالیت در خبرگزاری دانشجو، مجموعه‌های مرکز هنری مدرسه، خانه گرافیکی هاله‌گرافیک و بنیاد سینمایی بسیج شهرداری تهران را دارد. او هم‌اکنون در حوزۀ گرافیک، تدوین و جلوه‌های ویژه سفیرفیلم مشغول است.
karbasi

سیدمهدی کرباسی

سیدمهدی کرباسی٬ متولد ۲ بهمن ۱۳۶۹. فارغ التحصیل دبیرستان مفید و دانشجوی ورودی سال ۸۸ دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی صنایع است. اما از آنجایی که به فعالیت‌های هنری علاقه ویژه‌ای داشت، به این عرصه به صورت حرفه ای ورود پیدا کرد. همین موضوع٬ سرآغازی برای ورود او به موسسه سفیر شد.