به گزارش سفیرفیلم، پس از سخنان اخیر دکتر حسن روحانی در افتتاحیه نمایشگاه کتاب تهران مبنی بر ممنوعیت انتقاد بی شناسنامه، شناسنامه آثار سفیرفیلم به منظور معرفی سابقه فرهنگی- رسانه ای این موسسه در تولید آثار متنوع در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی به مرور منتشر می شود.

شناسنامه سفیرفیلم- مستند شکار طبسhunt-tabas-126x176

این مستند به کارگردانی علی جمالی در مدت 33 دقیقه به روایت موفقیت بزرگ نیروهای سپاه پاسداران در شناسایی و شکار پهپاد پیشرفته آمریکایی حین جاسوسی از ایران می پردازد. این مستند از صداوسیمای جمهور اسلامی نیز پخش گردید.

«شکار طبس» روایتی است منتشرنشده از مهار یکی از پیشرفته ترین هواپیماهای جاسوسی آمریکا (RQ 170) در آسمان خاطره انگیز طبس …

این مستند حاوی تصاویر رمز گشایی شده از حافظه های این هواپیما بر فراز پایگاه هوایی قندهار می باشد. نمایش شیوه های جاسوسی آمریکا در ایران و نیز بررسی پیامدهای پرواز پهپاد ایرانی «ایوب» بر فراز آسمان اسرائیل، بخش های دیگری از این مستند است.

اخبار، مصاحبه ها و مقالات پیرامون مستند را می توانید از اینجا بخوانید. همچنین برای خرید این مستند به فروشگاه سفیرفیلم مراجعه کنید.

تیزر مستند در ادامه آمده است:

[fvplayer src=’http://safirfilm.ir/download/shekar%20tabas/Shekare_tabas-tizer.flv’ splash=’http://safirfilm.ir/wp-content/uploads/2013/09/Untitled-27.jpg’]