Print Friendly

مستند «در قلب برف» از شبکه افق سیما پخش می شود + تیزر

مستند «در قلب برف» که به انگیزه ها و اهداف تازه مسلمانان روسیه می پردازد،پنجشنبه ساعت 20 از شبکه افق پخش می شود .

گسترش روزافزون اسلام و مکتب تشیع در کشورهای مختلف طی سال های اخیر آنقدر اهمیت داشته و تعداد تازه مسلمانان به قدری رو به افزایش است که قدرت های استکباری برای مقابله با آن به فکر چاره افتاده اند و ظهور گروه های تروریستی و تکفیری همچون داعش هم یکی از راهکارهای جلوگیری از این موج عظیم است.

امروز در قلب کشوری که تا چند دهه پیش، داعیه دار کمونیسم و مادی گری بود، اسلام به خوبی معرفی شده و نه تنها مردم عادی بلکه برخی از افراد مشهور و دور از ادیان وحیانی هم در روسیه به دین محمدی گرویده اند.

مستند «در قلب برف» به داستان دختری ایرانی می پردازد برای پیدا کردن یک مدل روسی که اسلام آورده، عازم روسیه می شود.

این دختر در مسکو و سن پترزبورگ با چند روس که مسلمان شده اند، دیدار و با آنها در مورد انتخاب اسلام و امام حسین(ع) صحبت می کند.

قرار است این مستند ساعت 20 روز پنجشنبه 22 آبان و تکرار آن ساعت 18جمعه 23 آبان از شبکه افق به نمایش درآید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

تعداد بازدید:1,219
۳ دیدگاه
  1. سلام
    من مستند در قلب برف را در شبکۀ افق دنبال کردم و از تماشای آن لذت بردم ، به تمام دوستانم هم تماشای این مستند را پیشنهاد کردم و بازخوردهای بسیار خوبی را دریافت نمودم . انشالله این مستند مورد قبول و عنایت حضرت حق قرار بگیرد و حضرت ایشان به تمامی دست اندرکاران این مجموعه مخصوصا بانو عالی پاداشی نیکو دهد .
    کاش همانطور که تیزر ” رزمایش پیامبر اعظم ” شبکۀ افق در شبکه های سراسری پخش شد ، از آنجا که این شبکه هنوز مخاطبان خود را پیدا نکرده ،این مستند هم در شبکه های سراسری تبلیغ می شد ، نمایش “انقلاب حجاب در غرب ” با توجه به توضیحات خود بزرگواران ، جلوه ای از رزمایش حق در دل باطل و اعجاز اسلام است ، آیا هنوز هم موضوع جنگ نرم که از تمام مرزها و دیوارها رسوخ کرده از اهمیت کمتری در برابر جنگ سخت برخوردار است؟!؟!؟!

    • سلام بر شما . ممنون از همراهی و لطف تان . عرصه جنگ نرم صدالبته که مغفول مانده است اما امید می رود با تلاش جوانان در این عرصه نیز قوی تر عمل کنیم

  2. نرجس حسنوند

    سلام خسته نباشید آیا میشه راه ارتباطی با کارگردان خوب این مستند یعنی خانم عالی برای ما معرفی بفرمایید.حضور خانمها در این عرضه بسیار قابل توجه هست.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

*