Print Friendly
آغاز ثبت نام اینترنتی اکران «معراجی ها»

«معراجی ها» نیز به سامانه اکران دانشگاهی سفیر اضافه شد

«سامانه اکران سفیرفیلم» اکران دانشگاهی و مردمی فیلم سینمایی «معراجی ها» را از امروز 10 اسفندماه آغاز کرد.

به گزارش سفیرفیلم، ثبت نام اینترنتی اکران های دانشگاهی و مردمی فیلم سینمایی «معراجی ها» ساخته مسعود ده نمکی از امروز 10 اسفندماه 92 از طریق «سامانه اکران سفیرفیلم» آغاز شد.

بنا بر این گزارش فعالان فرهنگی و تشکل‌های دانشجویی می‌توانند با مراجعه به آدرس http://safirfilm.ir/reserve اقدام به ثبت‌نام اینترنتی اکران این فیلم در سطح دانشگاه یا محله خود نمایند.

فیلم «معراجی ها» هفتمین فیلمی است که به «سامانه اکران سفیرفیلم» اضافه شد و پیش از این فیلم های «چ»، «رو به قبله»، «لکه»، «خانه ای کنار ابرها» ، «جای خالی» و «من روحانی هستم» در این سامانه ثبت نام می شدند.

«معراجی ها» داستان جوانی است که شوق رفتن به جبهه را دارد، اما با مخالفت‌های سرسختانه پدرش مواجه می‌شود و پدر برای رفتن او به جبهه شرط‌های عجیب و غریب می‌گذارد، تا اینکه محمد شبانه از خانه فرار کرده، به جبهه می‌رود و پدر برای بازگرداندن او راهی منطقه می‌شود.

پوستر فیلم معراجی ها

تعداد بازدید:1,598
۶ دیدگاه
 1. شما خجالت نمی کشید؟شرم بر شما! چند سال که از بنجل های فرهنگی به نام اخراجی ها حمایت کردین، الان هم معراجی ها!! چرا وجدان و صداقت رو با باندبازی عوض می کنین؟ چرا به خاطر کشمکش های سیاسی در راستای تنزل دادن سطح فرهنگی مردم تا حد فیلم های کسی که توشون رکیک ترین حرف ها و قفیح ترین صور تلاش می کنین؟!!بس کنید شستشوی مغزی جوان های کشور رو، از خدا و محشر بترسید، وجدانتون رو بیدار کنید، پول و قدرت این دنیا همه اش برای چند روزه

 2. با سلام، بنده آثار آقای ده نمکی رو دنبال می کنم،

  اما واقعا باید پذیرفت که معراجی ها بر خلاف تصورم پیش از این که ببینمش پس رفته ای برای
  ده نمکی و واقعا ارزش نگاه کردن نداره.

  چون فیلمساز صرفا داره نون تصویربرداری و جلوه های ویژه رو می خوره که نصف فیلمم اسلو مونشنه.
  و باید پذیرفت که به فیلم آب بسته تا بشه یه فیلم 90 دقیقه. بیائید واقع بین باشیم.

 3. سلام با احترام به برادر با دغدغه مان ده نمکی که در خلوص نیتش شکی نیست اما باید پذیرفت که ایشان سینما را نمی شناسد و فقط اخراجی های یک بود که ارزشمند بود و دارای حرف و همچنین داستان و درام .
  معراجی ها واقعا کاری بی ارزش و نازل در ژانر دفاع مقدس است چرا که نه درام خوبی دارد نه بازیگری مناسبی و فقط و فقط تصویربرداری خوبی دارد که برای فیلمی در این سطح نا متناسب است
  ای کاش ایشان از مشاورانی استفاده کند که در قالب هنر حرف زدن را بلد باشند و بیانیه خواندن به هیچ عنوان مناسب نیست چه از سوی رخشان بنی اعتماد چه از سوی مسعود ده نمکی

 4. مهدی خجسته

  سلام
  دوستانه خدمتتون عرض می کنم.
  معراجی ها اصلا و ابدا در شان سفیر فیلم و حتی خود مسعود ده نمکی هم نیست.

 5. اون آقایی که راجع به کلمات رکیک و … صحبت کردند یک خورده درس انصاف بخوانند.انصافا در سایر فیلم هایی که حضرات روشنفکر می سازند این چیزها بیشتر وجود ندارد؟ اونجاها که سکس پنهان را دارند ترویج میکنند! البته جناب ده نمکی هم هر چه برای پالایش فیلم هایش بیشتر دقت کند بهتر است .البته فیلم اخیرش را هم قبول دارم فیلم ضعیفی است.اما در این وضعیت اسف بار سینمای ما که مضامین اسلامی به فراموشی سپرده شده است اینچنین فیلم هایی را باید حلوا حلوا کرد و روی سر گذاشت.

 6. من خودم از کسانی بودم که فیلم رو دیدم یکی از دلایلم این است که این فیلم ها را یکی از کارگردان های مردمی و انقلابی و متعهد ساخته یکی از دلایل رفتن من به سینما این است که از چنین فیلم های حمایت کنم و با رفتن خود و خانواده می خواهم حمایت خود را نشان دهم و آمار فروش فیلم بالا برود تا صدای اعتراض خود و خانواده ام را به فیلمهای سخیف و مستهجن و بی محتوا نشان دهم هرچند فیلم های این چنین در اول راه است و از نظر کیفی پایین باشد ما می رویم می بینیم تا به مسئولین غرب زده بگوییم این کشور ایران اسلامی است و نشخوارشده فیلمهای غربی را نمی خواهیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید:

*

*